Logo SRW a partnerství s ROP Společnost Richarda Wagnera Praha, řádný člen Richard Wagner Verband International

Společnost Richarda Wagnera v Praze představuje své nové logo a stává se partnerem RockOpery Praha

V souvislosti se zintenzivněním naší činnosti ve virtuálním, ale i reálném světě se SRW rozhodla nechat vytvořit nové logo, jehož autorem je profesionální grafik pan Michal Pecka. Nechybí ani ikonický Wagnerův baret.

Společnost Richarda Wagnera v Praze představuje své nové logo

Společnost Richarda Wagnera v Praze se současně stává partnerem divadla RockOpera Praha (ROP). Na podporu žádosti divadla o grant sepsala SRW doporučující dopis doplňující petici určenou Grantové komisi HMP.

Podpořte RockOperu Praha, vzkazuje grantové komisi Společnost Richarda Wagnera. Podpisů na petici stále přibývá :: RockOpera Praha

Díky navázání kontaktu s tímto autorským hudebním divadlem vysoké umělecké úrovně, i když z jiné žánrové oblasti, se předseda SRW účastnil živě streamovaného koncertu ROP v rámci Mezinárodního dne divadel dne 27.3.2021.

Mezinárodní den divadel - RockOpera Praha (facebook.com)

Při této události SRW dostala prostor se vyjádřit na podporu umělců v současné likvidační situaci, kdy se kultura ocitla mimo rozlišovací schopnost politické reprezentace rozhodující o její podpoře. Živé umění člověka naplňuje a povznáší, podporujme tedy umělce alespoň morálně svým zájmem a přízní, když je odpovědná místa, která rozhodla o uzávěře sálů a divadel, ignorují!

Martin Nejedlý